1. Kolejka Ligi za nami ...

Pierwsza kolejka Ligi Orlika za nami...
Występ Naszej drużyny należy zaliczyć do udanych, w trzech meczach odnotowaliśmy dwa zwycięstwa, w jednym meczu poznaliśmy smak porażki.

W pierwszym meczu stanęliśmy naprzeciw drużyny z Jabłonowa. Biało-zieloni szybko wyszli na dwubramkowe prowadzenie i ta zaliczka bramkowa uśpiła naszych chłopaków co pozwoliło przeciwnikom wyrównać wynik, a potem wyjść na prowadzenie 3:2 Po stracie trzeciego gola chłopcy zabrali się do odrabiania strat i w ostatnich minutach meczu udało się wyjść na prowadzenie. Pierwsze 3 punkty na naszym koncie.

OLIMPIA - NAPRZÓD JABŁONOWO - 4 : 3
Bramki: Wojtek Karwowski, Max Pawłowski x 2, Niwes Kalinowski

Kolejny mecz to pojedynek z UNIĄ Wąbrzeźno, pierwsza połowa to pełna dominacja drużyny przeciwnej, szybko stracone cztery bramki podcięły skrzydła naszej drużynie. Na drugą połowę wychodzimy pełni woli walki, udaje się strzelić jednego gola, ale to wszystko na co pozwolili przeciwnicy w tym meczu.

OLIMPIA - UNIA WĄBRZEŹNO 1:4
Bramki: Igor Czyżak

W ostatnim, trzecim meczu tej kolejki zagraliśmy z JUVENTUSEM Toruń. Biało-zieloni mają mecz pod kontrolą, grają pewnie w obronie, mądrze w ataku, co pozwala im wyjść na szybkie prowadzenie i zakończyć spotkanie strzelając pięć goli.

OLIMPIA - JUVENTUS 5:0

Bramki: Krystian Górski, Max Pawłowski, Igor Czyżak x 2, Jakub Koneczniak.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom. BRAWO !!