Liga Orlika wyniki

W dniu dzisiejszym tj. 10.09.2016 odbyła się I-wsza kolejka tegorocznych zmagań Ligi Orlika. Gospodarzem była Olimpia Grudziądz.

Na orliku przy ulicy Sobieskiego gościliśmy takie zespoły jak: Elana Toruń, Piast Łasin, Stal Grudziądz, niestety nie dojechała piąta drużyna z grupy czyli Sokół Radomin.

Plan został zrealizowany w 75 %, nasz zespół zdobył 9 pkt, wygrywając 2 mecze, 1 walkower i  doznając jednej porażki.

Tak więc, każda drużyna rozegrała w tym dniu po 3 mecze.

Pierwszy mecz to małe derby Grudziądza, orły z Olimpii starły się z naszymi kolegami ze Stali Grudziądz, całkowicie kontrolowany przez naszych chłopaków. Presing na przeciwniku nie pozwolił na wiele zawodnikom Stali, Olimpia przeprowadzała liczne akcje pod bramką, niestety czasami brakowało skuteczności.

Stal Grudziądz - Olimpia Grudziądz - 0 : 4

Bramki :Wiśniewski Wiktor, Pawłowski Max, Kalinowski Niwes 2

Do drugiego pojedynku doszło z przedstawicielami miasta Toruń, czyli z Elaną, mecz ten również mieliśmy pod kontrolą, nie daliśmy za dużo pograć naszym przeciwnikom. Olimpia prawie przez całe spotkanie atakowała i strzelała na bramkę Elany. Spotkanie skończyło się zwycięstwem naszej drużyny.

Elana IV Toruń - Olimpia Grudziądz 2007 1 : 10

Bramki : Kalinowski Niwes 3, Pawłowski Max 3,Piątkowski Szymon 2, Górski Krystian 1, Łęgowski Maksymilian 1.

Ostatni mecz w dniu dzisiejszym, niestety był odwrotnością dwóch poprzednich, zawodnicy z pobliskiego Łasina pokazali nam jak się gra w piłkę. Początek był bardzo obiecujący, Olimpia broniła się dzielnie przed atakami starszych kolegów z Piasta ( rocznik 2006 ) oraz przeprowadzała ataki na bramkę przeciwnika. Niestety podyktowany rzut karny podłamał naszych zawodników. Próbowaliśmy odrobić straty, ale zawodnicy Łasina przeprowadzili kontratak i na tablicy widniał już wynik 2 : 0. Przeciwnik nie dał nam za dużo pograć w piłkę, co skutkowało stratą jeszcze kilku goli.                                  Drużyna Piasta wywiozła z Grudziądz komplet 12 pkt.

Piast Łasin - Olimpia Grudziądz 6 : 0

Drużyna z Radomina nie dojechała na dzisiejsze zmagania w Grudziądzu.

Sokół Radomin - Olimpia Grudziądz 0 : 3 ( walkower )

Zapraszam do galerii.

Powiązana galeria: