Spotkanie z Jackiem Paszulewiczem.

Dnia 04.08.2016, odbyło się zebranie z Dyrektorem Akademii Piłkarskiej Jackiem Paszulewiczem.

Najważniejsze informacje:

* Od 01.08.2016 zmianie uległa wysokość składki za treningi z 55 zł do 80 zł. za miesiąc.

* Podwyżka spowodowana jest mniejszymi wpływami z miasta na sport młodzieżowy.

* W przypadku gdy trenuje więcej niż jedno dziecko z rodziny ( brat, siostra ) przewidziane są zniżki.

* Osoby w trudnej sytuacji materialnej mogą zwrócić się z pisemną prośbą o obniżenie lub anulowanie składki.

* Grupy treningowe nie powinny liczyć więcej, niż 20 osób  ( 1 trener na 10 zawodników )

* Każdy trener musi mieć asystenta

* Każde dziecko, które chce trenować na Olimpii nie zostanie odesłane z powodu braku miejsca.

* Prawdopodobnie będzie podział na grupy pod względem "umiejętności".

*  Wszyscy zawodnicy dostaną nowe komplety treningowe firmy GIVOVA ( koszulki, spodenki, dresy, ortalion). Stroje firmy "Adidas" będą strojami meczowymi.

* Powstanie mobilna aplikacja, na której będzie możliwość śledzenia najważniejszych informacji dotyczących Akademii Piłkarskiej oraz danego rocznika.

* Została podpisana umowa z nową firmą ubezpieczeniową. Umowa ta jest korzystniejsza dla zawodników.

* Wszelkie pytania, uwagi proszę zgłaszać bezpośrednio do Jacka Paszulewicza lub do jednego z koordynatorów Akademii Piłkarskiej.

Większość z tych informacji jest nam bardzo dobrze znana.

Czas pokaże jak będzie.