Turniej w Starogardzie ... wyniki

W dniu dzisiejszym braliśmy udział w turnieju StarogardCup 2007, jako Olimpia wystawiliśmy dwie drużyny w następujących składach:

Olimpia I: Dominik Miedziński, Mateusz Salamon, Wojtek Karwowski, Wojtek Tarkowski, Maksymilian Łęgowski, Szymon Piątkowski, Aleksander Olszewski, Kamili Rumocki, Igor Czyżak, Wiktor Anuszewski, Aleksander Szpak.

Olimpia II : Przemysław Michalak, Szymon Sowa, Karol Miedziński, Wiktor Wiśniewski, Niwes Kalinowski, Jakub Koneczniak, Krystian Górski , Maksymilian Gołata, Max Pawłowski, Szymon Dunajski.

Olimpia I : ( mecze w grupie )

OLIMPIA I – GKS Przodkowo – 1:0 ( Łęgowski )

OLIMPIA I – Beniaminek Starogard - 0:3

OLIMPIA I – Starogard biali – 5:0 ( 3 x Łęgowski, Piątkowski, Olszewski )

OLIMPIA I – AP Gdynia – 3:0 ( Szpak, Łęgowski, Piątkowski)

Olimpia II : ( mecze grupowe )

OLIMPIA II – Elbląska Szkółka Piłkarska – 0:3

OLIMPIA II – AP Śliwice – 7:0 ( 4x Pawłowski, Wiśniewski, Górski, Sowa)

OLIMPIA II – Starogard zieloni – 1:5 ( Pawłowski)

OLIMPIA II – Wierzyca Pelplin – 0:0

Olimpia I zajęła w swojej grupie drugie miejsce, natomiast Olimpia II zajęła miejsce czwarte.

W dalszej części turnieju były rozgrywane mecze półfinałowe oraz o kolejne miejsca.

Olimpia I trafiła na drużynę z Elbląga, po zaciętym meczu bramkę na wagę zwycięstwa strzelił Wiktor Anuszewski , dzięki trafieniu Wiktora droga do finału stała się otwarta.

OLIMPIA I - Elbląska Szkółka Piłkarska – 1:0 ( Anuszewski)

W oczekiwaniu na finał zawodnicy Olimpii I głośno kibicowali swoim kolegom z Ol. II, którzy w walce w małym półfinale spotkali się z zawodnikami z Gdyni . W tym meczu lepsi byli zawodnicy z Grudziądza pokonując AP Gdynia 3:0

OLIMPIA II – AP Gdynia – 3:0 ( 2 x Pawłowski, Sowa)

Po wygranym meczu w małym półfinale Ol. II walczyła o 5 miejsce z gospodarzami Starogard Gdański zieloni. Te dwie drużyny spotkały się w grupie, wtedy lepsi okazali się zawodnicy ze Starogardu, ale rewanż już był nasz. Po bardzo zaciętym i ciekawym meczu mogliśmy cieszyć się ze zwycięstwa .

OLIMPIA II - Starogard Gdański zieloni – 4:0 ( Górski, Kalinowski, 2xPawłowski)

W wielkim Finale naprzeciw siebie staneli : OLIMPIA I – Beniaminek 03 Starogard Gdański, przez połowę meczu utrzymywał się bezbramkowy remis, po błędzie naszych zawodników na prowadzenie wyszła drużyna przeciwna, długo nasi zawodnicy szukali szansy do zdobycia gola wyrównującego, udało się to w końcówce meczu Aleksandrowi Olszewskiemu, który po indywidualnej akcji pokonał bramkarza, dając remis. KARNE . Wiadomo rzuty karne to loteria, niestety los nam nie sprzyjał. Do strzałów zostało wytypowanych trzech zawodników : Piątkowski, Szpak, Łęgowski. Niestety mimo dzielnej postawy naszego bramkarza Mateusza, przegraliśmy 1:2.

OLIMPIA I – Beniaminek 03 Starogard - 1:1 ( Olszewski) karne 1:2

Tak więc nasze drużyny zajęły drugie oraz piąte miejsce ( BRAWO ) ,

Dodatkowo organizatorzy turnieju wyróżnili naszego zawodnika Maxa Pawłowskiego , który dostał wyróżnienie indywidualne dla najskuteczniejszego zawodnika . Max podczas turnieju zdobył 9 bramek. Gratulacje !!

Chcielibyśmy podziękować wszystkim zawodnikom za zaangażowanie i walkę na boisku do ostatniej minuty.

Powiązana galeria: