Zmagania w Brodnicy - wyniki Live

Witam

W dniu dzisiejszym rozgrywane są mecze w ramach Ligi Żaka, nasi chłopcy goszczą na stadionie w Brodnicy.

Dotychczas rozegrali dwa spotkania, w których padły następujące wyniki:

Olimpia Grudziądz - Legia Chełmża   2 : 2 ,

bramki:  Nniwes Kalinowski x 2

Olimpia Grudziądz - Gol Brodnica 2008 -   4 : 1

bramki: Szymon Sowa, Szymon Piątkowski, Wojciech Tarkowski, Maksymilian Gołata

OLIMPIA GRUDZIĄDZ - CHEŁMNIANKA CHEŁMNO

godz. 13:27 - za chwilę rozpocznie się trzeci mecz naszej drużyny z Chełmnianką Chełmno

13:30 - pierwszy gwizdek sędziego daje znak do rozpoczęcia gry

13:36 - 1:0 dla Olimpii, strzelcem Maksymilian Pawłowski

13:39 - piękna akcja Maksymiliana Łęgowskiego, niestety strzał minimalnie niecelny

13:41 - akcja toczy się cały czas na stronie przeciwnika, kolejna szansa na zdobycie gola, piłka wybita z lini bramkowej

13:45 - zmiana stron, rozpoczyna się druga połowa trzeciej potyczki, wynik nadal korzystny dla naszych zawodników

13:52 - kolejna bramka dla "naszych", wynik 2 : 0  !!!!   BRAWO - gol zdobyty przez Oskara Pawłowskiego

13:53 - piękna akcja zespołowa Olimpii zakończona strzałem Niwesa, bramkarz z trudem łapię piłkę

Wygrana  !!!!!    Mecz zakończony wynikiem 2 : 0

Chwila przerwy  i  kolejny mecz, tym razem naprzeciw  nam stanie drużyna - Naprzód Jabłonowo.

OLIMPIA GRUDZIĄDZ - NAPRZÓD JABŁONOWO

14:00 - rozpoczynamy

14:02 - 1 : 0 - strzelcem bramki - Max Łęgowski

14:04 - 2 : 0 - kolejna bramka zawodnika z numerem 77

14:06 - 3 : 0  - hat-trik Maksymiliana Łęgowskiego

14:10 - do akcji wkracza Wojtek Tarkowski i zdobywa bramkę, 4 : 0 !!!!!!

14:20 - nasi zawodnicy szybciej strzelają niż ja piszę  8 : 0 - Maks Pawłowski x 2, Niwes Kalinowski ...

14:30 - mecz kończy się rezultatem 10 : 0 !!!!!!

Ogólnie bramki w tym meczu zdobywali następujący zawodnicy: Maksymilian Łęgowski 4, Wojciech Tarkowski 1,Niwes Kalinowski 1,Maks Pawłowski 2, Szymon Sowa 2...

Gratulujemy naszym chłopakom, teraz w cudownych humorach można wracać do domu.

Wyniki cieszą, ale najbardziej cieszy gra drużynowa, która jest owocem wielogodzinnej pracy na treningach.